https://dziennik.vulcan.edu.pl/szk/

Proces aktualizacji konta w dzienniku UONET+ obejmuje 3 kroki.

Krok 1: Uczeń i Rodzic logują się do Dziennika (wybierająć opcję "Logowanie przez zmianą").
Krok 2: Uczeń i Rodzic potwierdzają dane, wpisując ostatnie 4 cyfry numeru PESEL Ucznia.
Krok 3: Uczeń i Rodzic wybierają typ konta (konto zwykłe lub konto eduVULCAN).
Projekt - Misja przyroda
Artykuł zmodyfikowano dn. 27.06.2018 r. | autor: Anna Nowak


Nareszcie jest....
W ostatnim tygodniu przed feriami doczekaliśmy się naszej nagrody .Okazało się że cierpliwość popłaca , pomoce dydaktyczne, które dostaliśmy jako wyróżnienie w konkursie,, Misja przyroda” organizowanym przez Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej sprawił nam uczniom ogromną radość i nie ukrywamy poczuliśmy się dumni ,że to nasza zasługa.
 

  


Choć tą nagrodą wyróżniono uczniów klasy obecnej siódmej oraz Marcina i Jakuba z klasy Vito oczywiście pozwolimy z tych pomocy korzystać wszystkim Jeszcze raz dziękujemy tym , którzy nam pomagali ,a szczególnie Fundacji , która nas doceniła

Uczniowie klasy 7 i 6

 

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do konkursu projektowego pt. „Misja Przyroda”

Jego organizatorem jest Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.
Celem konkursu jest uświadomienie nam wartości lokalnego dziedzictwa przyrodniczego.

Tytuł naszego pomysłu brzmi „My (już ) wiemy co posiadamy” w jego ramach przygotowaliśmy teren wokół źródełka na Brodlance jako miejsce wytchnienia dla mieszkańców i turystów zwłaszcza rowerowych .Nasze działanie polegało na wysprzątaniu terenu, wykoszeniu (podziękowania dla pana Mateusza Kucia) pozyskaniu i pomalowaniu palet , które posłużą jako siedziska i stojak na rowery .
Dzięki finansowej pomocy Urzędu Gminy zainstalowaliśmy tez tablice informacyjna zaprojektowaną przez pana Ireneusza Barcika . Pracowaliśmy ciężko , nie tylko nasz 10 osobowy zespół , ale tez starsi uczniowie, absolwenci i inni (P. Gaudyn , B Czak , D Faryna , K Bożek , P .Celej ,M. Kuć )Sam pomysł opisany w liście intencyjnym został wysoko oceniony i znaleźliśmy się w grupie 50 drużyn z całej Polski, które zostały zaproszone do realizacji. Oczywiście chcemy zwyciężyć , ale nawet jeśli się nie uda to i tak wygramy bo dostrzegliśmy ,że nasza miejscowość ma wiele urokliwych miejsc wartych zadbania czyli główny cel konkursu został osiągnięty.

Wyróżnione zespoły,  w tym nasz oprócz satysfakcji, dostają bon na kwotę 3000 zł na doposażenie pracowni biologicznej!

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy angażowali się w nasze przedsięwzięcie: uczniom klasy VI,VII, absolwentom, nauczycielom,  ale też Urzędowi Gminy, który sponsorował tablicę informacyjną o Skałkach Gaudynowskich.

Anna Nowak , Beata Jedynak