https://dziennik.vulcan.edu.pl/szk/

Proces aktualizacji konta w dzienniku UONET+ obejmuje 3 kroki.

Krok 1: Uczeń i Rodzic logują się do Dziennika (wybierająć opcję "Logowanie przez zmianą").
Krok 2: Uczeń i Rodzic potwierdzają dane, wpisując ostatnie 4 cyfry numeru PESEL Ucznia.
Krok 3: Uczeń i Rodzic wybierają typ konta (konto zwykłe lub konto eduVULCAN).
Młodzi, wykształceni
Artykuł zmodyfikowano dn. 15.06.2015 r. | autor: Admin




Gmina Alwernia rozpoczęła realizację projektu o nazwie „Młodzi, wykształceni”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013. Priorytet IX: Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej, jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty. Poddziałanie nr 9.1.2 - Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic, w jakości usług edukacyjnych
Projekt w całości refundowany jest ze środków Unii Europejskiej, a jego wartość wynosi 616 686,00 zł.

Realizujemy projekt w roku szkolnym 2013/2014 w 6 szkołach funkcjonujących na terenie gminy, tj. Szkole Podstawowej w Grojcu, Szkole Podstawowej w Okleśnej, Szkole Podstawowej w Porębie Żegoty, Szkole Podstawowej w Regulicach, Gim. w Brodłach oraz w Gim. w Kwaczale.
Uczestnikami projektu mogą być wyłącznie w uczniowie klas IV-VI Szkół Podstawowych oraz uczniowie Gimnazjum.

Celem projektu jest zwiększenie wiedzy i umiejętności uczniów w klasach wiejskich Szkół Gminy Alwernia, dzięki objęciu ich wsparciem w ramach projektu „Młodzi, wykształceni”. Projekt zakłada przeprowadzenie, dodatkowych, bezpłatnych:

1. Zajęć rozwijających wiedze i umiejętności.
2. Zajęć wyrównujących.
3. Warsztaty wsparcia psychologicznego.
4. Indywidualne doradztwo zawodowo-edukacyjne.

W czasie realizacji projektu zostanie doposażona baza dydaktyczna szkół w materiały dydaktyczne, oraz specjalistyczny sprzęt odpowiedni do zaplanowanych zajęć dodatkowych.

Podsumowanie projektu:
Zespół Szkól nr 2 w Brodłach brał udział w projekcie "Młodzi wykształceni" ogłoszonym przez Wojewódzki Urząd Pracy, który był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Młodzież ze szkoły podstawowej i gimnazjum od maja do końca grudnia 2014 roku brała udział w zajęciach rozwijających z różnych przedmiotów: języka angielskiego, informatyki, matematyki, j polskiego, ICT i przyrody.
Uczniowie mieli też możliwość wyrównywania braków na zajęciach wyrównujących z języka angielskiego i informatyki. Wszyscy uczestnicy projektu mieli zagwarantowany dowóz podręczniki do nauki, a także posiłek. To nie jedyne korzyści, bo dzięki projektowi nasza szkoła wzbogaciła się o różnorodne pomoce dydaktyczne, dostaliśmy min. tablicę multimedialną, 12 mikroskopów z preparatami, model serca do nauki biologii, różne tablice dydaktyczne z języka polskiego i angielskiego, gry edukacyjne z matematykiZespół Szkól nr 2 w Brodłach brał udział w projekcie "Młodzi wykształceni" ogłoszonym przez Wojewódzki Urząd Pracy, który był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.
Młodzież ze szkoły podstawowej i gimnazjum od maja do końca grudnia 2014 roku brała udział w zajęciach rozwijających z różnych przedmiotów: języka angielskiego, informatyki, matematyki, j polskiego, ICT i przyrody. Uczniowie mieli też możliwość wyrównywania braków na zajęciach wyrównujących z języka angielskiego i informatyki. Wszyscy uczestnicy projektu mieli zagwarantowany dowóz podręczniki do nauki, a także posiłek. To nie jedyne korzyści, bo dzięki projektowi nasza szkoła wzbogaciła się o różnorodne pomoce dydaktyczne, dostaliśmy min. tablicę multimedialną, 12 mikroskopów z preparatami, model serca do nauki biologii, różne tablice dydaktyczne z języka polskiego i angielskiego, gry edukacyjne z matematyki. Dodatkowo dla grup z języka polskiego i przyrody zorganizowano wyjazd do Muzeum Lotnictwa w Krakowie i kino. Tak więc choć nie było łatwo,to na pewno powiemy, że było warto. Dodatkowo dla grup z języka polskiego i przyrody zorganizowano wyjazd do Muzeum Lotnictwa w Krakowie i kino.
Tak więc choć nie było łatwo, to na pewno powiemy, że było warto.